Thank you for recommending us:

Top

Vzdělávání

Školení Microsoft 365 pro růst firmy

Vědět, jak se v Microsoft 365 pohybovat, jaké aplikace, ke kterým firemním procesům používat a jak prostřednictvím Microsoft 365 spolupracovat s kolegy Vám ušetří mnoho času a také vyřeší starosti se sestavováním a zakupováním různých programů k jednotlivým úkonům ve firmě.

Ukážeme Vám, jak řešit veškeré firemní procesy prostřednictvím Microsoft 365.
Zaškolíme zaměstnance, připravíme školení na míru a poskytneme doprovodné materiály pro vnitrofiremní použití – manuály, prezentace a vybraný seznam odkazů na další zdroje.

Dbáme na to, aby uživatelé Microsoft 365 nebyli na našich školeních jen příjemci znalostí, ale aby zároveň absolvovali i jejich praktický nácvik.

Více o Microsoft 365, co je to?

Nabízíme dva typy školení

Vyberte si styl školení, který Vám vyhovuje. Pokud nemáte čas, ale rádi byste se naučili orientovat v jednotlivých aplikacích Microsoft 365 a dozvěděli se zajímavé rady a tipy pro zrychlení práce a ušetření času pak si můžete vybrat z našich online školení. V případě, že máte zájem o firemní školení, které pro Vás po dohodě sestavíme na míru, neváhejte nás kontaktovat.

ONLINE ŠKOLENÍ

Školení jednotlivých aplikací Microsoft 365 založené na příkladech z firemní praxe, trvají zhruba 1 hodinu a obsahující závěrečný test a tipy pro práci s aplikací po absolvování kurzu.

Po zakoupení školení se k němu můžete po dobu jednoho roku neustále vracet a znovu si připomínat jednotlivé kroky a návody.

Online školení je rozděleno do krátkých bloků, díky kterým vždy jednoduše vyhledáte návod pro situaci, ve které si nevíte rady.

Všechna školení jsou natočena formou snímané obrazovky. Vždy tedy názorně vidíte, jak postupovat a kam klikat.

Všichni naši zákazníci mají na naše online školení slevu, kterou mohou uplatnit na jeden z mnoha našich online kurzů.

Online školení jsme vytvořili ve spolupráci se společností LMC s.r.o., které patří projekt www.seduo.cz, do kterého jsme byli vybráni a díky kterému máme tu čest s Vámi sdílet naše úspěšné online kurzy.

Přejít na online školení

FIREMNÍ ŠKOLENÍ

Po dohodě s Vámi pro Vás připravíme strukturu školení na míru, jak pro skupinu zaměstnanců, tak pro jednotlivce.

Ukážeme asistentkám, administrativním pracovníkům i těm, kteří s počítačem pracují jen občas, jak v Microsoft 365 usnadnit práci, urychlit čas, zlepšit komunikaci s kolegy a zjednodušit vedení týmových projektů.

Poskytneme doprovodné materiály pro vnitrofiremní použití – manuály, prezentace a vybraný seznam odkazů na další zdroje.

Zapojíme uživatele Microsoft 365 na školení tak, aby absolvovali praktický výcvik a nebyli pouze pasivními příjemci znalostí.

I délka školení závisí na dohodě a potřebě uživatelů. Nabízíme školení přímo u Vás ve firmě, v dohodnutých prostorách, či online školení prostřednictvím Skype.

Pokud se budete chtít vzdělávat i nadále našim zákazníkům nabízíme znalostní databázi, ve které najdou veškeré potřebné materiály, rady, tipy a novinky, které jsou neustále aktualizované.

Objednat firemní školení

Ukázka online školení

Přejít na online školení

Napište nám o jaké školení máte zájem

350x153_skoleni_O365

Školíme vše, co se týká Microsoft 365. Všechny aplikace z rodiny Microsoft 365, celé prostředí a to jak z pohledu uživatele, tak z pohledu administrátora. Každý den se v Microsoft 365 pohybujeme a každý den sbíráme nové zkušenosti, které pak promítáme jak do našich školení, tak do našich služeb. Stačí nám napsat o jaké školení máte zájem, pro kolik lidí a jakou formou. My Vám zašleme osnovy, dle kterých najdeme společně strukturu, která vám bude vyhovovat.

Objednat firemní školení

Už máte svého partnera pro Microsoft 365?

Víte, že můžete mít svého partnera pro Microsoft 365? Zjistěte jaké výhody přináší partnerství s CloudForce.